صنایع فولادی ایما

تولید کننده اتصالات جوشی فولادی

درباره ما


شرکت صنایع فولادی ایما فعالیت خود در زمینه تولید اتصالات جوشی فولادی مورد مصرف صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی را از سال ۱۳۷۵ آغاز نمود.

در ابتدا ، فعالیت این شرکت معطوف به تولید انواع زانویی ، سه راهی ، کپ ، تبدیل هم مرکز و غیر هم مرکز می شد.

این شرکت با گذشت زمان و کسب توانایی و تجربه در زمینه تولید و درجهت پاسخ به نیاز مشتریان ، اقدام به گسترش اقلام تولیدی خود نموده که تولید اسپلیت تی به روش اکسترود ، مورد مصرف در عملیات هات تپ از سال ۱۳۸۰ از این جمله می باشد. شرکت ایما در این راستا در سال ۱۳۸۶ برای اولین بار در ایران موفق به تولید اسپلیت تی 20×56 اینچ با گاید بار از نوع اکسترود با تکیه بر دانش فنی و توانایی خود برای شرکت گاز استان فارس شد.

در حال حاضر این شرکت پس از گذشت بیش از دو دهه از آغاز فعالیت خود ، دامنه وسیعی از انواع اتصالات جوشی فولادی اعم از انواع زانویی ، سه راهی مساوی و تبدیلی ، تبدیل هم مرکز و غیر هم مرکز ، کپ ، اسپلیت تی ، سدل و نیپل ، سویپلت ، سه راهی با میله محافظ و سایر اتصالات خاص را تولید می کند.

ما کیفیت محصولات خود را بر اساس نمونه برداری ها و تست های مخرب و غیر مخرب که از مواد اولیه و تولیدات خود در مراحل تولید انجام می دهیم، تضمین می نماییم. استراتژی ما جلب رضایت مشتری با تولید محصولات مطابق با استاندارد های موجود ، قیمت مناسب با حداقل زمان تحویل کالا و رقابت در زمینه کیفیت با شرکت های معتبر خارجی می باشد.

 

شرکت صنایع فولادی ایما از آغاز فعالیت خود افتخار تولید نیاز شرکت های زیر مجموعه وزارت نفت را دارد و در حال حاضر جزو وندور لیست وزارت نفت بوده
و در سامانه EP ، سامانه تامین الکترونیک کالای صنعت نفت ثبت شده است.

 


محصولات Products دانلودها Downloads گالری Gallery